CTLL1608F-1N8S
MFR.Part #
CTLL1608F-1N8S
JLCPCB Part #
C6161960
Package
0603
Description
1.8nH 120mΩ 300mA 36@800MHz 6GHz 0603 Inductors (SMD) ROHS