CTRL5480F-5-220K
MFR.Part #
CTRL5480F-5-220K
JLCPCB Part #
C7235723
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
21mΩ 22uH 4.1A 4A ±10% 插件,D=15.9mm Power Inductors ROHS