CTLL1608F-6N8K
MFR.Part #
CTLL1608F-6N8K
JLCPCB Part #
C5634611
Description
3.75GHz 300mA 300mΩ 32@800MHz 6.8nH ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS