LQG18HH10NJ00D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQG18HH10NJ00D
JLCPCB Part #
C3910629
Package
0603
Description
10nH 12@100MHz 2.4GHz 300mΩ 700mA AEC-Q200 ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS