CTH7VF-391K
MFR.Part #
CTH7VF-391K
JLCPCB Part #
C17327562
Description
2MHz 390uH 400mA 640mA 770mΩ ±10% Plugin,D6.8xL15.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS