CTH7VF-121K
MFR.Part #
CTH7VF-121K
JLCPCB Part #
C17539793
Description
1.1A 120uH 280mΩ 3MHz 510mA ±10% Plugin,D6.8xL15.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS