CTH7VF-222K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTH7VF-222K
JLCPCB Part #
C17507867
Package
Plugin,D6.8xL15.3mm
Description
160mA 2.2mH 270mA 4.5Ω 650kHz ±10% Plugin,D6.8xL15.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS