CTH7VF-822K
MFR.Part #
CTH7VF-822K
JLCPCB Part #
C17569976
Description
130mA 21Ω 350kHz 700mA 8.2mH ±10% 插件,D6.8xL15.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS