CTH7RF-222K
MFR.Part #
CTH7RF-222K
JLCPCB Part #
C6538716
Package
Plugin,D=7.6mm
Description
160mA 2.2mH 270mA 4.5Ω ±10% 插件,D=7.6mm Power Inductors ROHS