CTH7VF-122K
MFR.Part #
CTH7VF-122K
JLCPCB Part #
C17579337
Description
1.2mH 1MHz 2.7Ω 200mA 350mA ±10% 插件,D6.8xL15.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS