CTDR4F-103K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTDR4F-103K
JLCPCB Part #
C6491158
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
1.3A 10mH 2.76Ω ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS