CTGS73F-680N
MFR.Part #
CTGS73F-680N
JLCPCB Part #
C6538710
Package
SMD,7.8x7mm
Description
330mΩ 590mA 68uH ±30% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS