CTGS73F-680M
MFR.Part #
CTGS73F-680M
JLCPCB Part #
C5579665
Package
SMD,7.8x7mm
Description
330mΩ 590mA 68uH ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS