1.5SMC47CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC47CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1984492
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 23.2A@10/1000us 40.2V 47V 5uA 64.8V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS