CTGS73F-150N
MFR.Part #
CTGS73F-150N
JLCPCB Part #
C5973381
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.24A 100mΩ 15uH ±30% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS