3SMC43CA BK PBFREE
MFR.Part #
3SMC43CA BK PBFREE
JLCPCB Part #
C1669531
Description
3kW@10/1000us 43.2A@10/1000us 43V 54.9V 5uA 69.4V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS