RL895-332K-RC
MFR.Part #
RL895-332K-RC
JLCPCB Part #
C5853986
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
150mA 3.3mH 6.16Ω ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS