CTCH855F-330K
MFR.Part #
CTCH855F-330K
JLCPCB Part #
C5973224
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.4A 170mΩ 33uH ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS