CTCH855F-331K
MFR.Part #
CTCH855F-331K
JLCPCB Part #
C5635468
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.47Ω 330uH 440mA ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS