CTCH664F-9R1M
MFR.Part #
CTCH664F-9R1M
JLCPCB Part #
C5603516
Package
Plugin,D=6mm
Description
1.86A 53.2mΩ 9.1uH ±20% 插件,D=6mm Power Inductors ROHS