CTDR3F-2R7M
MFR.Part #
CTDR3F-2R7M
JLCPCB Part #
C7234061
Package
Plugin,D=28mm
Description
2.7uH 21A 3mΩ ±20% 插件,D=28mm Power Inductors ROHS