CTCH664F-6R3M
MFR.Part #
CTCH664F-6R3M
JLCPCB Part #
C5603511
Package
Plugin,D=6mm
Description
2.14A 43mΩ 6.3uH ±20% 插件,D=6mm Power Inductors ROHS