CTCH664F-8R1M
MFR.Part #
CTCH664F-8R1M
JLCPCB Part #
C5635463
Package
Plugin,D=6mm
Description
1.99A 49.8mΩ 8.1uH ±20% 插件,D=6mm Power Inductors ROHS