CT9555F-120-TH
MFR.Part #
CT9555F-120-TH
JLCPCB Part #
C17319418
Package
Plugin,D=24.1mm
Description
12uH 8mΩ ±15% Plugin,D=24.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS