CTCH106F-100M
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCH106F-100M
JLCPCB Part #
C7116494
Package
Plugin,D=10mm
Description
10uH 3.6A 40mΩ ±20% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS