CTCH114F-222L
MFR.Part #
CTCH114F-222L
JLCPCB Part #
C7116510
Package
Plugin,D=10mm
Description
2.2mH 3.2Ω 320mA ±15% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS