CTH6VF-6R8K
MFR.Part #
CTH6VF-6R8K
JLCPCB Part #
C17417845
Description
1.2A 1.6A 44MHz 6.8uH 80mΩ ±10% 插件,D3.5xL10mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS