CT0402CSF-56NH
MFR.Part #
CT0402CSF-56NH
JLCPCB Part #
C5580009
Package
SMD,1x0.7mm
Description
1.9GHz 56nH 770mΩ ±3% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS