CT0402CSF-13NH
MFR.Part #
CT0402CSF-13NH
JLCPCB Part #
C5603995
Package
SMD,1x0.7mm
Description
13nH 180mΩ 3.6GHz ±3% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS