1SMC130A TR13 PBFREE
MFR.Part #
1SMC130A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1985199
Description
1.5kW@10/1000us 130V 165.5V 209V 5uA 7.2A@10/1000us TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS