CT0402CSF-43NG
MFR.Part #
CT0402CSF-43NG
JLCPCB Part #
C5604007
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2.1GHz 43nH 500mΩ ±2% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS