CTSL1112F-6R8M
MFR.Part #
CTSL1112F-6R8M
JLCPCB Part #
C7235795
Package
Plugin,D=11.2mm
Description
16mΩ 6.8uH ±20% 插件,D=11.2mm Power Inductors ROHS