CT0402CSF-4N7K
MFR.Part #
CT0402CSF-4N7K
JLCPCB Part #
C6158880
Package
SMD,1x0.7mm
Description
110mΩ 4.7nH 5.8GHz ±10% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS