CTR1330F-820K
MFR.Part #
CTR1330F-820K
JLCPCB Part #
C7234528
Package
SMD,7.9x2.9mm
Description
7.3Ω 82uH 88mA ±10% SMD,7.9x2.9mm Power Inductors ROHS