CT0402CSF-22NG
MFR.Part #
CT0402CSF-22NG
JLCPCB Part #
C5629237
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2.7GHz 22nH 360mΩ ±2% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS