CTCH875F-221K
MFR.Part #
CTCH875F-221K
JLCPCB Part #
C5580857
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
220uH 570mA 630mΩ ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS