CT0402CSF-43NH
MFR.Part #
CT0402CSF-43NH
JLCPCB Part #
C5604010
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2.1GHz 43nH 500mΩ ±3% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS