CTCH114F-6R3M
MFR.Part #
CTCH114F-6R3M
JLCPCB Part #
C6491054
Package
Plugin,D=10mm
Description
26mΩ 4.3A 6.3uH ±20% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS