CT0402CSF-40NH
MFR.Part #
CT0402CSF-40NH
JLCPCB Part #
C5629253
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2.24GHz 40nH 440mΩ ±3% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS