CTLL1608F-22NJ
MFR.Part #
CTLL1608F-22NJ
JLCPCB Part #
C6491407
Package
0603
Description
1.85GHz 22nH 300mA 30@800MHz 550mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS