CT0402CSF-20NG
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CT0402CSF-20NG
JLCPCB Part #
C5973494
Package
SMD,1x0.7mm
Description
20nH 250mΩ 3GHz ±2% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS