CTFCF-5R6K
MFR.Part #
CTFCF-5R6K
JLCPCB Part #
C6161770
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
2.8A 5.6uH 90mΩ ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS