CT0402CSF-10NK
MFR.Part #
CT0402CSF-10NK
JLCPCB Part #
C6158852
Package
SMD,1x0.7mm
Description
10nH 180mΩ 3.7GHz ±10% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS