CT0402CSF-5N1J
MFR.Part #
CT0402CSF-5N1J
JLCPCB Part #
C7116088
Package
SMD,1x0.7mm
Description
110mΩ 5.1nH 5.8GHz ±5% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS