CT0402CSF-20NH
MFR.Part #
CT0402CSF-20NH
JLCPCB Part #
C7116084
Package
SMD,1x0.7mm
Description
20nH 250mΩ 3GHz ±3% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS