CMSH1-100 TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CMSH1-100 TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C7113844
Package
SMA
Description
100V 1A 500uA@100V 850mV@1A SMA Schottky Diodes ROHS