CTRL5480F-5-224K
MFR.Part #
CTRL5480F-5-224K
JLCPCB Part #
C5973882
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
120Ω 220mH 41mA ±10% Plugin,D=15.9mm Power Inductors ROHS