CTRFB1010F-680K
MFR.Part #
CTRFB1010F-680K
JLCPCB Part #
C5603672
Package
Plugin,D=11mm
Description
120mΩ 2.3A 68uH ±10% 插件,D=11mm Power Inductors ROHS