CTIHSM5832F-183K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTIHSM5832F-183K
JLCPCB Part #
C6491359
Package
SMD,16.2x8.1mm
Description
18mH 39mA 40mA 52.5Ω ±10% SMD,16.2x8.1mm Power Inductors ROHS