CT0402CSF-22NK
MFR.Part #
CT0402CSF-22NK
JLCPCB Part #
C5629241
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2.7GHz 22nH 360mΩ ±10% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS